Oğuz Paslanmaz Vizyonu ve İlkeleri


1997 yılından beri Türk sanayisinin hizmetinde olan Oğuz Paslanmaz Boru, genç, dinamik, inovatif yapısı ve yıllara dayanan deneyimi ile güçlü kurumsal bir altyapıya haizdir. Bu düzlemde sanayicilerin ihtiyaç duyduğu tüm nitelikli ürün gamı için hızlı tedarik süreçlerimiz ve ekonomik fiyatlar ile hizmet veriyor, tüm sektör paydaşları tarafından kabul gören öncülüğümüzü pekiştirmeye devam ediyoruz.

Oğuz Paslanmaz, evrensel şablonda Toplam Kalite Yönetimi yönergelerinden hareket ile, koşulsuz müşteri ve çalışan mutluluğu ilkelerini özümsemiş, tedarik, satış ve uygulama ekseninde tümleşik çözümler sunmayı misyon edinmiş, bunları sunarken öncü olma isteminin de ötesinde, dürüstlük, şeffaflık ve insani değerlerden asla ödün vermemiş köklü bir geçmişe, kurumsal kültüre sahip sanayi kuruluşudur.

Oğuz Paslanmaz Boru olarak vizyonumuz öncelikle etik değerlerimizi koruyarak Türk sanayicisine düzgün hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

İthalatını yaptığımız ürünlerin ilgili sektörlerce kabul görmesi, Oğuz Paslanmaz ile anılır ve aranır hale gelmesini sağlamak, ekonomik kaygılara kapılmaksızın her daim ilk önceliğimizdir; bu düşünce ile ticaret hayatına başladığımız 1997 yılından beri bizlerle birlikte olan müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve sektör paydaşlarının memnuniyeti bizim olmazsa olmazlarımızdır.

Ürünlerimizin rekabetçi fiyatlarla sektörde sürekliliğini sağlamak ve kalitemizden ödün vermeden Türkiye sanayisine pozitif katkıda bulunmak, daima öncelikli hedeflerimiz arasında olacaktır.

Her koşulda üstün kalitede ürün ve hizmet sunma idealimiz, boyutuna bakmaksızın yaptığımız her işi bizler için değerli kılar. Daha iyisini yapmak adına, teknolojik inovasyona, yeniliğe, değişime, eleştiri ve uyarılara her daim açığız..

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz? Hızlı iletişim için bize yazın!